Шкільний музей

Історія шкільного музею налічує більш ніж 60 років.

Все почалося з ідеї, яка ґрунтувалася на дитячому ентузіазмі.

Історія музею

У школі відкритий військово-патріотичний клуб «Пам’ять».

Пошукові загони збирають матеріали, прлводять зустрічі, беруть інтерв’ю у ветеранів.

_thumb__1.jpg
  • На виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні", Листа МОН «Щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» 22 лютого 2016 року о 13:15 відбулося урочисте засідання клубу «Пам’ять», під час якого було відкрито частину експозиції «Часом обрано нас…», присвячену Героям Небесної Сотні.

• На заході були присутні учасники АТО, оборони Донецького аеропорту Небір В.В., Коваленко Б.А., Лісовий Я.О., Баранов В.Г., Герасимчук Ю.А., Сідлицький Б.А., Музика В.А., Пирожков І.О., Чапала Ю.В., Гаєвий В.М., Макогон М.В., Дащенко А.В., представники РВК Голосіївського району міста Києва Вялов Є.Л., Годованюк П.М., методист НМЦ Ніколенко П.М. та головний спеціаліст управління освіти Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації Польгуй О.С.

_thumb__4.jpg

Музей сьогодні

Сьогодні Зразковий музей «Захисники Вітчизни» є опорним для шкільних музеїв м. Києва.

На базі школи проводяться семінари з обміну досвідом, ведеться просвітницька робота: оглядові та тематичні екскурсії для учнів, музейні уроки, масові заходи.

Музей надає консультації та методичну допомогу керівникам шкільних музеїв.

Матеріали Музею стають основою для написання творчих та науково-дослідницьких робіт учнів, сприяють героїко-патріотичному вихованню молоді.