Шкільні новини

Профорієнтація

Майстер виробничого навчання ДНЗ "Київського регіонального вищого професійного училища будівництва" (яке з нового навчального року буде перейменовано на "Київський професійний коледж цивільного будівництва") Олена НІЧІКОВА в рамках профорієнтаційної роботи зустрілася з учнями 9-их класів спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови №85 міста Києва.

Сьогодні дев'ятикласники вже замислюються над тим, ким бути в подальшому житті. І у виборі професії їм в нагоді буде розповідь про робітничі професії, які можна отримати, можливості та умови навчання в нашому навчальному закладі. Наприкінці учні із задоволенням взяли участь в майстер-класі по створенню гламелії (букету-квітки) із пелюсток троянди.

2 перегляди0 коментарів

Останні пости